دسته بندی کالاها

در صورتی که محصولی را بصورت عمده میخواهید با ما تماس بگیرید

به فروشگاه اینترنتی خرازی الماس  خوش آمدید. این فروشگاه بطور منظم آماده خدمات رسانی به شما کاربران می باشد

آخرین محصولات

فروشگاه الماس شاپ

برات بهترین نوع کالا و سریع ترین ارسال رو داریم!

الماس جنوب یک فروشگاه نیست. الماس جنوب مجموعه ای از چندین فروشگاه میباشد که سعی کرده محصولات خود را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت به دست مشتری برساند.

فروشگاه الماس جنوب

فروشگاه الماس جنوب، یکی از جدیدترین و معتبرترین فروشگاه های خرازی در بازار جنوب هرمزگان است. این فروشگاه اینترنتی  در سال 1394 توسط صادق سهراب زاده تاسیس شد و از آن زمان تاکنون به یکی از مراکز اصلی عرضه لوازم خرازی در منطقه تبدیل شده است.

فروشگاه الماس جنوب، به دلیل تنوع محصولات و قیمت های مناسب، مورد توجه بسیاری از مشتریان خرده و عمده قرار گرفته است. این فروشگاه، انواع مختلف لوازم خرازی از جمله نخ، سوزن، پارچه، دکمه، زیورآلات، لوازم خیاطی، روبان دوزی، نمد دوزی، کریستال و جواهر دوزی، سرمه دوزی، چرم دوزی، بافتنی، قلاب بافی، کاموا، عروسک سازی و… را با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه می کند.

یکی از ویژگی های بارز فروشگاه الماس جنوب، توجه به اصل وحدت و همدلی است. این فروشگاه، همواره تلاش کرده است تا فضایی صمیمی و دوستانه را برای مشتریان خود فراهم کند. کارکنان فروشگاه الماس جنوب، با خوشرویی و صبر و حوصله، به سوالات و نیازهای مشتریان پاسخ می دهند و سعی می کنند تا تجربه خریدی لذت بخش را برای آنها رقم بزنند.

یکی از خاطرات ماندگاری که از فروشگاه الماس جنوب دارم، مربوط به زمانی است که برای خرید لوازم خیاطی به این فروشگاه مراجعه کرده بودم. در آن زمان، من یک مبتدی در خیاطی بودم و به راهنمایی نیاز داشتم. یکی از کارکنان فروشگاه، با حوصله و دقت، به سوالات من پاسخ داد و نکات مهمی را در مورد خیاطی به من آموزش داد. این تجربه، باعث شد تا من به فروشگاه الماس جنوب علاقه مند شوم و همواره از آن به عنوان یک منبع معتبر برای خرید لوازم خرازی استفاده کنم.

فروشگاه الماس جنوب، به عنوان یکی از نمادهای وحدت و همدلی در بازار خرازی، همواره تلاش کرده است تا فضایی صمیمی و دوستانه را برای مشتریان خود فراهم کند. این فروشگاه، با تنوع محصولات و قیمت های مناسب، توانسته است به یکی از مراکز اصلی عرضه لوازم خرازی در منطقه تبدیل شود.

خرازی الماس جنوب بندرعباس

diamond

آخرین بازدیدها

برندهای همکار